Ze swiata architektury – Światowy Festiwal Architektury 2012

Teraz, po raz piąty, Światowy Festiwal Architektury przenosi się z Hiszpanii do Singapuru (3-5 października).
A w tym roku z przyjemnością ogłaszamy Blogu jako partnera medialnego i jako część jury! Imponująca architektonicznie impreza obejmuje nagrody i galerię festiwalową, zawierającą ponad 700 zgłoszeń z całego świata w 30 kategoriach, wraz z prezentacjami na żywo od finalistów, seminarium i keynotes z renomowanymi międzynarodowymi architektami.
W tych i innych działaniach (pełne podsumowanie) będziesz mógł wymieniać się pomysłami z ponad 2000 architektami reprezentującymi ponad 65 krajów, poszerzając swoje horyzonty i swoją książkę kontaktów.
Dowiedz się więcej o stawkach konferencyjnych i szczegółach dotyczących przesyłania projektów.
Więcej szczegółów na temat WAF po przerwie.
Światowy Festiwal Architektury WAF to największy na świecie, aktywny, prawdziwie globalny i interaktywny program przyznawania nagród architektonicznych.
Jest to wyjątkowe miejsce spotkań architektów, dostawców i klientów, przyciągające setki zgłoszeń i gości z całego świata.
WAF ma prawie 30 różnych kategorii, w tym ukończone budynki, krajobrazy, przyszłe i małe projekty.
Szczegóły dotyczące zgłoszeń do nagrody można znaleźć tutaj.
Zobacz poprzednich zwycięzców tutaj.
Galeria festiwalowa Zapoznaj się z szeroką międzynarodową doskonałością architektoniczną w Galerii, ponad 700 prac z 59 krajów.
Prezentacje na żywo Zainspirowani najlepszymi architektami świata, każdy zakwalifikowany architekt, w 2011 roku było ich ponad 400, zaprezentuje swoje nagranie przed swoimi kolegami i międzynarodowym jury.
Wystawa tematyczna Wyreżyserowana wystawa prezentująca niektóre z najbardziej ekscytujących nowych projektów z całego świata.
Seminarium i program przewodni Zainspiruj się najbardziej wpływowymi i innowacyjnymi głosami, które dziś praktykują.
Wśród prelegentów 2011 roku znalazł się David van der Leer, asystent kuratora, architekt i urbanistyka, BMW Guggenheim Lab; David Mackay, Partner, MBM Arquitectes; Vincent Guallart, główny architekt i dyrektor Urban Habitat w Barcelonie; Benedetta Tagliabue, założycielka, EMBT; James Timberlake, Principal, KieranTimberlake i Tim Duggan, Architekt i Community Planner, Make it Right Foundation.
Ukierunkowane fora sektorowe i miejskie Informuj o wszystkich sektorach i miastach, w których pracujesz lub chcesz pracować, nawiązując kontakty z potencjalnymi partnerami i klientami.
Sala festiwalowa Umożliwia architektom i klientom zaangażowanie się twarzą w twarz z wiodącymi dostawcami i producentami z całego świata.
Prezentacje produktów Poznaj najnowsze innowacje produktowe, aby poinformować o swoich przyszłych projektach.
Otwarcie nocnej recepcji Sieć ze społecznością WAF.
architekci, klienci, sędziowie, sponsorzy i światowe media w hali festiwalowej, świętując początek WAF.
Obrzeża WAF Wizyty, przyjęcia, przyjęcia i kolacje na miejscu umożliwiają nawiązanie kontaktów, wymianę, naukę i osiągnięcie sukcesu w WAF.
Architekci Ponad 1400 z nich! Poznawać, udostępniać, współpracować, nawiązywać przyjaźnie i pozostać w kontakcie za pomocą naszych portali online.
Festiwal Connect, Facebook, Twitter i LinkedIn.
Partnerzy medialni Z ponad 60 krajów spotykają się czołowi krytycy, dokumentaliści i twórcy list z branży międzynarodowej.
Ceremonia wręczenia nagród Festiwal łączy się i kończy się prestiżową ceremonią wręczenia nagród z okazji zwycięzców każdej kategorii, konkursu studenckiego i nagród ogólnych.
Katalog World Buildings www.worldbuildingsdirectory.com szybko staje się największą biblioteką międzynarodowych projektów.
każdy pojedynczy wpis do nagrody WAF jest utrzymywany w Internecie, aby można go było wykorzystać w przyszłości.
[podobne: styrodur a styropian, ustanowienie służebności gruntowej, olx katowice ]

Powiązane tematy z artykułem: olx katowice styrodur a styropian ustanowienie służebności gruntowej