Architektura: Pawilon Tematyczny Soma otwiera się jutro!

Dzięki uprzejmości soma Zaprojektowany przez austriackie biuro architektoniczne soma na EXPO 2012, pawilon tematyczny nazwany One Ocean będzie świętował jego wielki otwarcie jutro (11 maja) w Yeosu w Korei Południowej.
Odkąd zdobył pierwszą nagrodę w otwartym międzynarodowym konkursie w 2009 roku, One Ocean przyciągnął uwagę społeczności międzynarodowej dzięki swojej podobnej do skrzeli kinetycznej fasadzie i zrównoważonemu projektowi klimatu.
Kontynuuj czytanie po przerwie, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji.
Głównym zamysłem projektu było ujęcie tematu Żywy ocean i wybrzeże Expo i przekształcenie go w wielowarstwowe doświadczenie architektoniczne.
Dlatego agenda programu Expo, a mianowicie odpowiedzialne wykorzystanie zasobów naturalnych, nie była reprezentowana wizualnie, ale faktycznie wbudowana w budynek.
Najnowocześniejszy system elewacji został opracowany wspólnie z Knippers Helbig Advanced Engineering i wspiera cel światowej wystawy, aby wprowadzić innowacje wybiegające w przyszłość.
Dzięki uprzejmości soma pawilon zamieszkuje wystawę tematyczną, która daje zwiedzającym wstęp do programu EXPO.
Obszar najlepszych praktyk na wyższym poziomie funkcjonuje jako elastyczny etap dla organizacji i instytucji.
Budynek stały jest zbudowany w dawnym porcie przemysłowym przy nowej promenadzie.
Po EXPO pawilon pozostanie atrakcją dla turystów i mieszkańców.
Dzięki uprzejmości soma Aby uzyskać zdjęcia w trakcie i bardziej szczegółowe informacje o budynku, zapoznaj się z naszym poprzednim obszarem: In Progress: One Ocean / soma.
Jeśli będziesz uczestniczyć w uroczystym otwarciu, daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej! Dzięki uprzejmości somy
[hasła pokrewne: olx rzeszów, ustanowienie służebności gruntowej, styrodur a styropian ]

Powiązane tematy z artykułem: olx rzeszów styrodur a styropian ustanowienie służebności gruntowej