Architektura i nowoczesne budownictwo – Zwycięski projekt National Mall na Union Square / Gustafson Guthrie Nichol + Davis Brody Bond

Widok z balkonu US Capitol Speaker – dzięki uprzejmości GGN,.
Architekci krajobrazu Methanoia z siedzibą w Seattle Gustafson Guthrie Nichol (GGN) i nowojorscy architekci Davis Brody Bond (DBB) zostali ostatnio wybrani jako zwycięzcy konkursu National Mall Design Competition na Union Square.
Zorganizowane przez Trust for the National Mall jury składające się z ośmiu cenionych profesjonalistów wybrało zespół projektowy dla każdego z trzech projektów przebudowy National Mall w trzech etapach.
Zwycięski projekt został oceniony pod względem elastyczności, trwałości i kreatywności ich projektu oraz tego, jak dobrze odzwierciedla ustalone wizje i wpływy projektowe tego historycznego otoczenia.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
National Mall jest najczęściej odwiedzanym parkiem w kraju i co roku przyciąga ponad 25 milionów odwiedzających.
Union Square, położony u podnóża Kapitolu, jest miejscem ważnych wydarzeń historycznych od inauguracji prezydenckich po publiczne zgromadzenia i demonstracje.
Widok z The Grant Memorial – Dzięki uprzejmości GGN,.
Methanoia – National Mall to niezwykły monumentalny krajobraz.
Niezwykła ze względu na swoją skalę, jego potężna obecność służy krajowi zarówno jako publiczny park, jak i miejsce spotkań i dyskursu.
Celem naszego projektu jest stworzenie trwałego, trwałego i elastycznego placu, który jest jeszcze zapraszający i aktywny również wtedy, gdy nie jest zajęty w związku z wydarzeniami krajowymi.
powiedział Kathryn Gustafson, dyrektor GGN.
Widok z The Grant Memorial – Dzięki uprzejmości GGN,.
Methanoia Zespół projektowy, kierowany przez Kathryn Gustafson i Rodrigo Abela z GGN, oraz Carl Krebs i Peter Cook z Davis Brody Bond, widzi witrynę jako miejsce dla niektórych z najpotężniejszych wspólnych wspomnień w kraju.
Stworzyli projekt, który uznałby plac Union Square zarówno za miejsce kultu kultowego, jak i aktywny plac życia publicznego.
Nowy projekt przyciąga odwiedzających imponującą monumentalną skalą, ale zapewnia także wygodne miejsca dla szeregu działań i głosów.
.
Union Square stanowi okazję do spełnienia obietnicy Centrum jako narodowego miejsca montażu, które można łatwo dostosować i dostosować.
Na przykład, projekt radykalnie zmienia sposób użycia wody – działa tylko z 10% wody obecnej fontanny – i tworzy serię placów, które mogą poradzić sobie z dużym natężeniem ruchu w specjalnych wydarzeniach, a z kolei zmniejsza zużycie i rozdarcie Trawniki i ogrody National Mall ,.
powiedział Carl Krebs, Partner Davisa Brody ego Bonda.
Architekci: Gustafson Guthrie Nichol (Lead Landscape Architects) + Davis Brody Bond (Lead Architects) Lokalizacja: Washington, DC, Stany Zjednoczone Inżynierowie budowlani: Magnusson Klemencic Associates Zarządzanie zasobami historycznymi: Robinson & Associates Konsultanci ruchu pieszego: projektanci oświetlenia przestrzennego Projektanci: Tillotson Design Associates Fountain Consultants: CMS Collaborative MEP i Sustainability: WSP Flack + Kurtz Structural Engineers: Robert Silman Associates Inżynierowie geotechniczni: Mueser Rutledge Consulting Engineers Environmental Graphics: Poulin + Morris Traffic Consultants: Gorove / Slade Associates Estimators Cost: Faithful + Gould
[podobne: jak się pozbyć cellulitu cda, ustanowienie służebności gruntowej, brzuch architekta ]

Powiązane tematy z artykułem: brzuch architekta jak się pozbyć cellulitu cda ustanowienie służebności gruntowej