Magazyn architektoniczny : Krajowa konwencja i ekspozycja projektu AIA 2012

Przez AIA Tydzień po dniu, Blogu dołącza do was na Konwencji Krajowej AIA 2012! Wiedza, inspiracja i połączenie to trzy główne powody, dla których architekci uczestniczą w tegorocznej konwencji.
W ciągu zaledwie trzech dni (od 17 do 19 maja) możesz wypełnić roczne zestawy szkoleniowe z prawie 200 sesjami edukacyjnymi, uzyskać wgląd w najnowsze produkty i technologie na targach Design Expo oraz poszerzyć swoją profesjonalną sieć o możliwość spotkania tysięcy architektów z całego kraju.
Ponadto, z AIA DC jako gospodarzem, będziesz miał możliwość poznania głównych atrakcji stolicy naszego kraju z wieloma ekskluzywnymi wycieczkami.
Kontynuuj po przerwie, aby dowiedzieć się więcej! Tegoroczny temat.
Projekt łączy.
.
celebruje wyjątkowość designu jako syntezy teorii i praktyki, relacji budowanych i naturalnych środowisk i aspiracji architektury, aby służyć szerszym celom ludzkości..
Jedną z największych atrakcji konwencji są prezentacje kluczowe.
Tegoroczni prelegenci to między innymi odbiorca dwóch nagród Pulitzera, architekt, który obecnie służy jako sekretarz gabinetu, oraz specjalny hołd złożony uhonorowaniu sześciu architektów zaangażowanych w odbudowę i pomniki po 11 września 2012 r.
2012 Keynote Prelegenci: David McCullough, historyk Hon.
Shaun Donovan, Sekretarz Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast Daniel Libeskind, AIA David Childs, FAIA Michael Arad, AIA Craig Dykers, AIA Steven Davis, FAIA Santiago Calatrava, FAIA Robert Davidson, FAIA Śledź @AIANatlConv na Twitterze, aby dotrzymać kroku do tej pory ze wszystkimi konwencjami i dołącz do rozmowy przy użyciu oficjalnego hashtaga, # aia2012.
Możesz też pobrać darmową aplikację mobilną z konwencjami, która zapewni Ci dostęp do harmonogramu konferencji, sesje zakładek, w które chcesz wziąć udział, nawigację po AIA Expo2012 i osobisty program odwiedzania wystawców.
Pobierz to tutaj.
Nie zapomnij, że nowoprzybyli specjaliści zapisani w IDP mogą uzyskać dodatkowe punkty za naukę za udział w programach kształcenia ustawicznego AIA.
Znajdź więcej informacji na oficjalnej stronie konwencji i koniecznie sprawdź pełny harmonogram.
Czekamy na Ciebie!
[podobne: olx gdańsk, olx olsztyn, finco stal ]

Powiązane tematy z artykułem: finco stal olx gdańsk olx olsztyn