Kącik architekta – 2012 RCR Workshop

Dzięki uprzejmości RCR Arquitectes i Fundacji Bunka Organizowanej przez RCR Arquitectes i Fundację Bunka, tegoroczny kurs, który odbędzie się w dniach 4-31 sierpnia, oferuje architektoniczny punkt widzenia RCR Arquitectes, z architektami.
monitorowanie projektów realizowanych podczas warsztatów i oprowadzanie po przewodach w trakcie ich pracy budowlanej.
Kurs ten zostanie uzupełniony konferencjami wygłoszonymi przez prestiżowych gości łączących architekturę, krajobraz i inne powiązane kwestie (między innymi Josep Maria Montaner, Hisao Suzuki, Carme Pigem).
Uczestnicy przeżyją intensywne doświadczenie w ciągu jednego miesiąca, w którym kreatywność i humanizm prześledzą główne osie kursu, w celu osiągnięcia pełnego i wysokiego standardu rezultatu i zrozumienia projektu architektonicznego.
Więcej informacji po przerwie.
Fundacja Bunka organizuje ten letni kurs w ramach serii działań mających na celu promocję kultury i miasta Olot.
Podobnie jak w przypadku 25-lecia RCR Arquitectes oraz V edycji letnich warsztatów, będzie to pierwsza edycja z wartością akademicką, uznawana przez Uniwersytet w Gironie.
Warsztaty będą dostępne dla studentów architektury od czwartego roku życia, a także dla młodych architektów i innych profesjonalistów związanych z architekturą i krajobrazem.
Kurs odbędzie się w starożytnej odlewni Barberí, gdzie mieści się studio RCR Arquitectes.
Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć tutaj.
[więcej w: kwiaty ludowe, bloczki gipsowe, brzuch architekta ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki gipsowe brzuch architekta kwiaty ludowe