Budownictwo wczoraj i dzis : Filmare LArchitettura / Festival dei Popoli

Architettura, właśnie zakończony we Florencji.
Odbyło się w domu-studio przez Leonardo Savioli i miało na celu edukowanie wideo-filmowców w dokumentowaniu przestrzeni architektonicznej.
Wyniki tego doświadczenia, promowane przez region Toskanii, wyprodukowane przez Festival dei Popoli i prowadzone przez Filippo Macelloniego, zostaną zaprezentowane publicznie 15 maja na Wydziale Architektury we Florencji.
15 maja impreza, która rozpoczyna eksplorację współczesnej architektury w Toskanii, rozpoczyna nową współpracę pomiędzy Festival dei Popoli, BEYOND MEDIA i Image: najważniejszy festiwal filmów dokumentalnych we Włoszech, założony ponad 50 lat temu, spotyka się z wydarzeniem że od 1997 roku ustanowił swoją rolę jako ważnej okazji do refleksji nad relacjami między architekturą a jej mediami komunikacji, skupiając się na wideo z architektury.
Konsekwencją tej współpracy, obraz, który rozpoczął się BEYOND MEDIA i posiada jedno z największych archiwów wideo w architekturze na świecie, zaprezentuje publiczności oglądając wydarzenie z 15 maja program wideo, w którym architektura jest protagonistą różnorodnej serii audiowizualnych dokumentów .
Oprócz dzieł Floriana Licht, Juana Carlosa Lorza, Filippo Macelloniego, Mariny Miceli, Francesco Monaco, Tânia Moreiry Davida, Simone Muscolino, Edgara Pery, Luisa Urculo, Wandy Yu-Ying Hu, filmu Koolhaas Houselife, autorstwa Ila B.
Ka i Louise Lemoîne zostanie pokazany.
Maison.
Floirac, zaprojektowany przez Rem Koolhaasa / OMA w 1998 roku, jest tutaj badany z zupełnie nieoczekiwanej perspektywy: jest to punkt widzenia pokojówki, która jest w codziennym i zamkniętym kontakcie z każdym zakątkiem domu.
Dokument obala wszystkie konwencje dotyczące filmów dokumentalnych dotyczących architektury, aby w pełni ujawnić relacje między przestrzenią architektoniczną a jej mieszkańcami.
Możesz sprawdzić cały program tutaj lub pobrać go w formacie PDF.
[więcej w: olx gdańsk, hurtownia hydrauliczna kielce, bloczki gipsowe ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki gipsowe hurtownia hydrauliczna kielce olx gdańsk