Architektura i nowoczesne budownictwo – Andronikos Hotel Interiors / Klab Architecture

Architektura KLab Grecka firma KLab Architecture zaprojektowała serię apartamentów dla Mykonos, jednego z najpopularniejszych miejsc letnich (liczba mieszkańców wyspy wzrasta z 10.000 do 50.000 w sezonie).
Jak to zwykle bywa w przypadku pracy KLab (sprawdź ich wcześniejszy projekt Urban Cubes), ich projekt hotelowy spogląda na język ojczysty słownictwa wyspiarskiego i czerpie korzyści z relacji środowiska między krajobrazem a morzem, aby sformułować nowoczesna interpretacja architektury cykladzkiej, która ewoluowała przez wieki.
Więcej o projekcie pokoju hotelowego po przerwie.
Zbudowany w 1990 roku hotel Andronikos przechodzi gruntowny remont, a KLab jest odpowiedzialny za przeprojektowanie 13 pokoi zgodnie z zasadami czystości, prostoty, płynności i zaskoczenia.
Stworzony jako nowoczesny pokój Mykonów, wnętrze jest zwartą masą zbudowaną z nieregularnych, nie wyrównanych ścian, pochylonych do wewnątrz.
Poprzez przymocowanie mebli do ścian Klab zamierzał zapewnić użytkownikowi wrażenie, że budynek wybucha z skalistego lądu wyspy.
.
Architektura KLab Pokoje.
strategia iluminacji polega na stworzeniu silnego kontrastu między światłem a cieniem, aby odsłonić siłę rzeźby przestrzeni.
Oświetlenie jest w większości ukryte i zaprojektowane tak, aby stworzyć poczucie spokoju i intymności, gdy światło świeci przez bambusowe ekrany lub świeci pod meblami.
.
Architektura KLab Projekt jest adaptacją lokalnych technik budowlanych i wykorzystuje wszystkie lokalne materiały, a architekci ograniczyli się do napiętego budżetu z potrzebą stworzenia atmosfery najwyższej wygody i wyrafinowania.
.
Architektura KLab.
Naszym celem było stworzenie seksownej, ale czystej, tętniącej życiem, ale spokojnej, nowoczesnej, ale klasycznej sali, która skomponowałaby wszystkie te zestawienia i paradoksy oferując użytkownikowi przytłaczające wrażenia ,.
wytłumaczyli architekci.
Pracodawca: Andronikos Hotel Powierzchnia działki: 7000 m2 Budynek: 2500m2 Pokoje: 57 Fotografowie: Nikos Vandoros, Akis Paraskevopoulos
[przypisy: olx rzeszów, olx olsztyn, olx bydgoszcz ]

Powiązane tematy z artykułem: olx bydgoszcz olx olsztyn olx rzeszów