Architektura i nowoczesne budownictwo – Amazon proponuje trzy nowe wieże w Seattle

Za pośrednictwem projektu Amazon Early Design Guidance Jutro przedstawiciele Amazon mają przedstawić projekt trójkondygnacyjnego projektu, który wprowadzi trzy nowe wieże na panoramę Seattle i doda 3,3 miliona stóp kwadratowych powierzchni biurowej do centrum miasta.
Całkiem możliwe, że największy kompleks, jaki kiedykolwiek zaproponowano w centrum, będzie zajmował pięć akrów w Miasteczku Miast Trójkąta Denny, który jest obecnie wykorzystywany do parkowania, Sixth Avenue Inn i King Cat Theatre.
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji na temat projektu Denny Triangle.
Amazon już dostarczył miastu ogólne pojęcie o swoich planach podczas wstępnego spotkania projektowego, które odbyło się 27 marca (sprawdź wstępne plany tutaj).
Przedstawili szereg programów, które według nich maksymalizowały potencjał stron i pozostały wrażliwe na istniejący kontekst.
Przedstawiciele Amazon zażądali od miasta publicznego wydania prawa do trzech alejek, aby umożliwić większą różnorodność projektu i zmaksymalizować widoki i światło słoneczne.
Zarząd Projektu Śródmiejskiego zastanawiał się, w jaki sposób przyniesie to korzyści społeczeństwu i okolicznym dzielnicom, a nie tylko Amazonowi, obawiając się możliwości stworzenia martwych stref na ulicy.
Za pośrednictwem projektu Amazon Wczesne wytyczne dotyczące projektowania projektu Projekt będzie obejmował w sumie sześć budynków na trzech blokach, przy czym każdy blok składa się z jednej wieży o wysokości do 37 pięter i jednego mniejszego budynku z pięcioma lub sześcioma piętrami, połączonymi jednym lub dwoma mostami pod chmurami.
Za pośrednictwem Amazon Wstępne opracowanie wytycznych dotyczących projektu Etapowa realizacja projektu może zająć do ośmiu lat, ponieważ projekt zostanie podzielony na trzy etapy, które mogą trwać od dwóch do czterech lat każdy.
Jak donosi w Seattle Times, John Savo z NBBJ zasugerował, że blok najbliższy centrum miasta.
między szóstą, siódmą i Westlake avenue i ulicami Virginia i Lenora.
prawdopodobnie zostanie opracowany jako pierwszy.
Amazon przedstawi zaktualizowany program wtorek, 8 maja o godzinie 18:00 w sali Bertha Knight Landes Room w City Hall.
Weryfikacja projektu skupi się na tym, jak ten projekt zmieni Seattle.
Możesz przejrzeć prezentację aktualizacji tutaj.
Odniesienia: Seattle Times, New York Times, seattlepi.com
[przypisy: jak się pozbyć cellulitu cda, bloczki gipsowe, olx olsztyn ]

Powiązane tematy z artykułem: bloczki gipsowe jak się pozbyć cellulitu cda olx olsztyn